Privalumai

Vieta mieste

Pastatas yra Pašilaičių mikrorajone, Gabijos gatvės pabaigoje, prie įvažiuojamosios dalies į Ukmergės gatvę. Iki vakarinio aplinkkelio, kuris bus baigtas 2016 metų pabaigoje, yra apie vieną kilometrą.

Aplinka

Šalia pastato yra rekreacinės zonos su sporto aikštynu ir vaikų žaidimo aikštele, kitoje gatvės pusėje – mokyklos stadionas, Pašilaičių parkas.

Patogumas

Pastate įrengtas didesnis negu standartinis liftas, jungiantis gyvenamąsias patalpas su požemine mašinų stovėjimo aikštele. Iš gatvės pusės yra atskiras gerai apšviestas įėjimas gyventojams, kiekviename aukšte – erdvūs vestibiuliai.

Susisiekimas

Tik pusės kilometro atstumu yra lengvai pėsčiomis pasiekiami svarbiausi objektai: Gabijos gimnazija, vaikų darželis lopšelis "Gabijėle", Pašilaičių parkas, prekybos centrai: "Norfa", "Maxima", "BIG", statomas – "Lidl". Netoliese yra "Abraomo Kulviečio gimnazija", "Medeinos pradinė mokykla", prekybos centras "Rimi", vaikų darželis lopšelis "Vėjelis".

Patikimumas

Kaip generalinis rangovas pasirinkta didelę patirtį turinti UAB "Eikos statyba", viena pajėgiausių Lietuvos statybos bendrovių, turinčių didelę administracinių ir gyvenamųjų pastatų statybos patirtį. Pastato statybą prižiūri UAB "Statybų techninė priežiūra" ir UAB "Corpus A" specialistai.

Saugi kaimynystė

Kuriama rami kaimynystė – tik 24 -ių "Premium" klasės butų gyventojų bendruomenė. "Corpus 52" administracinį pastatą visą parą saugos UAB "Apsaugos komanda".