Apie projektą

2016 metais pirmame ketvirtyje Vilniuje, Pašilaičiuose bus baigtas statyti naujas 5 aukštų, įspūdingos architektūros administracinės paskirties pastatas su gyvenamosiomis patalpomis - "CORPUS 52". Bendras jo plotas siekia 4,5 tūkst. kv. metrų.

Vieną gražiausių ir moderniausių Gabijos gatvėje pastatų suprojektavo TRYS A.M. architektų grupė, vadovaujama architekto Kazimiero Reimerio.

Statinio architektūra suteikia gatvei didesnę estetinę vertę, primena prestižinio Vilniaus miesto rajono architektūrą. Pastato architektams, dizaineriams ir statybininkams buvo keliamos svarbios užduotys: pastatas turi atitikti universalumo, ilgaamžiškumo, aukštos kokybės kriterijus.

"Corpus 52" pirmame aukšte įsikurs pastatų priežiūros ir valymo paslaugas teikianti bendrovė "Corpus A". Antrame aukšte bus įrengtos išskirtinės patalpos su terasomis, tinkančios ir įmonėms, ir gyventojams, su atskirais įėjimais. Trečiame–penktame aukštuose – patogaus ir originalaus plano dviejų ir trijų kambarių „Premium“ klasės butai, tenkinantys net reikliausius pirkėjus.

Biurus ir butus galima įsigyti ar nuomotis ir su daline apdaila, ir visiškai įrengtus

UAB "Finansinių konsultacijų centro" konsultantai, atsižvelgdami į kiekvieno pirkėjo individualius poreikius ir finansines galimybes, nemokamai padės pasirinkti geriausią finansavimo ar investavimo sprendimą.

"CORPUS 52" pastatas

"Corpus 52" pastato cokoliniame ir pirmame aukšte įrengiami 200–800 kv. m biurai nuomininkams ir atskira automobilių stovėjimo aikštelė 24 automobiliams.

Pastato antrame aukšte 400 kv. m užims mažesni biurai ar butai (40–70 kv. m), tinkantys įvairiai veiklai, pavyzdžiui, sporto klubui, patogūs nuomotis. Visos patalpos turi dideles terasas (11–73 kv. m).

Viršutiniai trys aukštai yra gyvenamosios paskirties. Tai "Premium" klasės 2–3 kambarių butai (po aštuonis aukšte), kurių plotas 40–70 kv. m, su erdviais balkonais ir lodžijomis. Butai yra patogiai ir originaliai suplanuoti. Numatyti erdvūs balkonai ir didesnis langų skaičius suteikia patalpoms daugiau šviesos. Patalpas galima susiplanuoti ir pagal savo poreikius.

Po pastatu įrengtas 35 automobilių stovėjimo vietas galima įsigyti ar išsinuomoti. Jos įrengtos požeminės saugyklos dalyje, skirtoje tik gyventojams.